ŠATY Z ČÍNY (Honkong)

Ahoj :)

Objednala jsem si šaty z Číny a ráda bych pro všechny popsala svoji zkušenost, určitě se někomu bude hodit :).

Kamarádka si koupila šaty z tohoto webu http://www.wholesale-dress.net/ Přišly ji brzy a přesně podle obrázku, neměla s tím žádný problém a tak jsem se rozhodla, že si i já nějaké šaty z Číny pořídím. Projela jsem v ČR spoustu obchodů, ale žádné se mi tolik nelíbily jako jedny z těchto stránek: http://www.jjshouse.com A tak jsem si vybrala velikost (radím – pokud vám jedna  velikostí nesedí, tak si vemte větší! Nebo je budete mít malý … můj případ :D ), barvu. Zaplatila jsem přes paypal (cca 2600,-) Všechno šlo dobře. Zvolila jsem poštovné – Super Saver Shipping (€ 9.09) 15-30 dní.

Druhý den se mi ozvali na email a napsali, že mi šaty přijdou 13.února. Bylo to hodně velké překvapení, jelikož já mám mít maturitní ples 10.února. A tak jsem se jim několikrát ozvala nazpátek. Navrhli mi, abych si doplatila € 30 a pošlou mi to do 3-6 dní. Nakonec jsem souhlasila (i když to byl vysoký příplatek).   (od Nového roku zrušili poštovné Super Saver Shipping, jde to pouze to dražší metodou). Opět jsem zaplatila přes paypal. Pak se mi asi 3 dny neozvali. Přišlo mi to hodně divný, že by šlo o podvod? Vzali si peníze a konec? Koukala jsem přes internet a našla jsem spoustu stránek se špatnými zkušenostmi zrovna u tohoto obchodu. Skoro jsem se smířila, že mi nic nedojde… ale po těch třech dnech se ozvali, že šaty dorazí před 3.únorem. Zhruba dva týdny po objednání mi šaty přišly do České republiky. Spojila se se mnou pani z DHL (dovozní služba) a domluvila se na čase dovozu ke mně domu. Dále mi oznámila, že si připlatím dalších 270Kč za DPH (myslela jsem, že DPH již bylo v ceně, bohužel nebylo). Šaty jsem rozbalila (divila jsem se, jak až moc je balíček malý :D) a nemůžu si stěžovat. Barva byla krásná, šaty se mi celkově líbily (akorát mi byly trochu menší, ale to mi půjde přešít :) ). Přišly mi opravdu v kvalitním stavu. Teď přemýšlím, co asi přišlo za šaty těm, kteří na internetu píšou, že tento obchod má ošklivé šaty a nevypadají vůbec jako je na fotce. Můžu říct, že ty moje se s fotkou hodně shodují :)

Za šaty jsem zaplatila 2600,-, za poštovné cca 1100,- (i s DPH) Ale i tak si říkám, vyplatí se kupovat šaty, u kterých platím tak vysoké poštovné? Určitě Vám všem radím se nejdříve podívat u nás a pak až zkoušet Čínu. S obchodem občas vázla komunikace (omlouvali to spoustou zákazníků, což je dost možné), ale jinak jsem s produktem spokojena.

Zkoušeli jste si taky objednávat šaty? Napište svůj příběh anebo pokud chcete radu ode mě, můžete se mi ozvat, ráda poradím :) Zkušenosti s Čínou už mám.

Šaty z Číny

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek